Pomoc - jak korzystać z platformy e-learningowej ORE?

Zakładanie konta i logowanie


Jak założyć konto na platformie?

Platforma e-learningowa ORE, na której obecnie przebywasz, jest zintegrowania z systemem rejestracji na szkolenia ORE (http://szkolenia.ore.edu.pl). Aby wziąć udział w kursie należy najpierw założyć konto na stronie: https://szkolenia.ore.edu.pl/Rejestracja i wypełnić formularz. Po aktywacji konta NALEŻY, za pomocą tego samego loginu i hasła, logować się na platformę e-learningową.


Jak odzyskać hasło do konta?

Aby odzyskać hasło należy wejść na stronę https://szkolenia.ore.edu.pl/Logowanie i kliknąć przycisk "Przypomnij hasło". Należy postępować zgodnie z komunikatami na ekranie.


Nie pamiętam czy mam konto, co robić?

Spróbuj odzyskać hasło (opis powyżej), jeśli system wyświetli informację, że podany adres nie figuruje w bazie, to znaczy, że nie masz konta. Możesz też skontaktować się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie: https://szkolenia.ore.edu.pl/Kontakt.


Miałam/em kiedyś konto na starej platformie "e-kursy", czy mogę go dalej używać?

Nie. Wraz z nową platformą zmieniliśmy sposób rejestracji i logowania, teraz wymagamy posiadania konta w systemie rejestracyjnym.
Takie rozwiązanie ma następujące zalety:

  • Używasz zawsze jednego konta, raz wypełniasz formularz z danymi,
  • Rejestracja jest przejrzysta, szybka i w jednym miejscu,
  • W ramach konta masz historię wszystkich swoich szkoleń (stacjonarnych i e-learningowych),
  • Masz zawsze dostęp do zaświadczeń w wersji elektronicznej (o ile takie były wystawione).

Rejestracja na szkolenia


Jak zapisać się na szkolenie?

Rejestracja na szkolenia odbywa się przez platformę rekrutacyjną ORE, która znajduje się pod adresem https://szkolenia.ore.edu.pl/, Zaloguj się, wybierz interesujące Cie szkolenie, przeczytaj Sylabus, który zawiera opis zasad szkolenia i, jeśli Cię coś zainteresowało, zapisz się. Pamiętaj, że niektóre kursy są "zamknięte" - to oznacza, że uczestniczyć mogą w nim tylko osoby zaproszone przez organizatora.

Ostatnia modyfikacja: Monday, 14 November 2016, 07:53